• Ново
Clarmonde Мини Служат Маша & Овошје Вилушка, 4Inch Нерѓосувачки Челик Коцка Шеќер Маша, Sliver Мали Ледени Маша за Чај и Кафе Партија, Мезе, Десерти со Sunenlyst (20 Шеќер Маша)

Clarmonde Мини Служат Маша & Овошје Вилушка, 4Inch Нерѓосувачки Челик Коцка Шеќер Маша, Sliver Мали Ледени Маша

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитет на материјалот : направени од не 'рѓосувачки челик, кои се многу трајни и' рѓа отпорни, безбеден за вас за долго време користење и лесно да се справи.Комунални : тоа обезбедува корисни стегач за салата, шеќер, мраз, колачиња, маслинки или кисели краставички, лимон парчиња, служи чај партија, камп, појадок и други различни активности на отворено, на различни функции за да го изберете.Лесно да се Чисти - Додека миење на рацете се препорачува, овие мраз маша, исто така може да се мијат со машина за миење садови.Нејзините поедноставен дизајн остава никакви празнини за развивање на бактерии, кој е безбеден за употреба.Мерења : секоја мини шеќер тонг мерки за прибл. 11 cm/ 4.33 инчи во должина, 1.5 cm/ 0.6 инчен во ширина.Пакет содржина : 20 парчиња мини шеќер маша.Боја : 20 Шеќер Маша.

Особините

Color:
silver
Material:
stainless steel
Metal Serving Tongs Size:
approx. 4.33 x 0.5 inch
Package includes:
20 x ice tongs stainless steel
NOTICE :
1. Before first time use, please wash the mini appetizer service tongs with warm soapy water to clean them; :
2. After use, please clean and air dry the tongs, and store them in dry place to maintain their durability. :

Купувачите избираат и