• Ново
Home Сакаат Зимата Beanie Капа Отворено Windproof Руно Earflap Капа за Мажи Жени

Home Сакаат Зимата Beanie Капа Отворено Windproof Руно Earflap Капа за Мажи Жени

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поларните Руно.Увезени.Еластична затворање.Материјал : Мека Поларните Руно, добра еластичност, топло и преносни да се носат.Еластична бенд зад капа, подобро се вклопуваат за mens женска глава дебелина на : 56-59cm/22"-23.23".Флип на earflaps надолу за да ги покрие ушите потоплите или флип до кога не се толку ладно.Мека sweatband апсорбира и го спречува пот за да направи да се чувствуваат сува и удобно.Практична зима beanie шапка за вас и вашите семејства кога вршење на надворешни активности како одење куче, градинарство, снег расчистување на снегот, трчање, одете да вежбате.

Особините

Купувачите избираат и