• Ново
NUNGT Диносаурус Сликарство Комплет, DIY Paintable Фигурини Играчки Dinsaour Уметности и Занаети Боја Диносаурус Занаети за Деца Birthdy Подарок на Возраст 3 4 5+ години

NUNGT Диносаурус Сликарство Комплет, DIY Paintable Фигурини Играчки Dinsaour Уметности и Занаети Боја Диносаурус

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dinsaour Сликарство Комплет За Деца : Вклучува Подарок Кутија ×1, Четки × 3, Боја мешање подлога ×2, Боја поставува ×3, Мапата×1, Диносаурусите×10 (Возрасни×4 Деца×6), Украси за×1. Материјал Безбедноста : Диносаурус уметност играчки се направени од издржлив ABS пластика.Висок квалитет на вода-базирани сликарство.Боја dinsaour figurine и пигмент може да бидат измиени чисти и обновливи.Само се исуши тоа да се задржи на боја.Рано Образование дејство : DIY диносаурус занаети комплет може да подобрување на детските креативни размислување и рака-око координација s креативноста, децата можат да ги користат нивните сопствени идеи да се создаде свој малку диносаурусите.Можеби неговата црна Tyrannosaurus rex или сина triceratops, овие се на фантазија на децата сами.Овој производ овозможува на децата со различни бои избори и изданија на нивниот потенцијал.Ова ќе биде меморијата на деца убаво детство.Пријателски потсетување : Иако имаме избрани висок квалитет не-иритирачки материјали, овој производ не е погодна за деца под три години за доброто на случајно ingestion од страна на децата.И деца на возраст од 3-6 треба да се користи со своите родители колку што е можно.

Особините

Купувачите избираат и