• Ново
Speedo Жените Едно Парче Костим за капење,Клучалката Racerback, Умерено се Намали

Speedo Жените Едно Парче Костим за капење,Клучалката Racerback, Умерено се Намали

DEN 1126.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Овој костим за капење е подготвена за сонце и забава, кој има ребрести предниот панел во потентен пурпурна.Блокирање на Толпата : UPF 50+ заштита блокови до 98% од сончевите штетните зраци.Биста поддршка и Умерено намалување нога.UV 50+ Заштита.Големина на Конверзија : S = M за 4-6 = 8-10 L = 12-14 XL = 16-18 XXL = 20-22.

Особините

Купувачите избираат и