• Ново
Miraclesuit Жените Бански Wrapsody Стомак Контрола Мека Купот во Едно Парче Костим за капење

Miraclesuit Жените Бански Wrapsody Стомак Контрола Мека Купот во Едно Парче Костим за капење

DEN 3753.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Умно обвиткан ткаенина cinches на половината, создавање на hourglass форма и помага да се визуелно тенок вашата фигура над сите.Miraclesuit е создадена како ниеден друг костим за капење во светот.Направени во САД или Увезуваат.Овој костим за капење е направен за секој тип на тело и flatters секоја уникатна фигура.Во Miraclesuit, ние веруваме во свиоците.полесни во 10 секунди® со Miraclesuit.Нашите ексклузивни Miratex® ткаенина slims и slenderizes без панели или linings за вкупно со полно тело, обликување и контрола.За хип, мерка низ колковите околу 4 инчи под вашата папокот.

Особините

Купувачите избираат и