• Ново
0.5 Нога - РКА да XLR (Женски) Кабел Пар – Mogami 2549 Аудио Interconnect Кабел & Amphenol ACPL РКА & Neutrik Женски XLR Злато Приклучоци - Сопствени Направени од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КА

0.5 Нога - РКА да XLR (Женски) Кабел Пар – Mogami 2549 Аудио Interconnect Кабел & Amphenol ACPL РКА & Neutrik

DEN 814.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Злато позлатен Месинг контакти подобрување на спроводливост.Ова е обичај изградена кабел собранието, од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ (ВБЦ).На NC3 FXX-Б е последниот и најголем-крај Женски XLR нудат од страна на Neutrik AG-Лихтенштајн, водечки светски бренд за професионална аудио приклучоците.Ние во земјите од западен балкан секогаш се направи светска класа custom-изградена кабел собранија, користејќи многу од водечките кабел и конекторот брендови, ако сте во можност да го најдете должина и тип на кабел што го барате на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се стремиме да се соберат потребниот кабел за вас.Боја на гума флексибилни grommet дотации најдобри вирус олеснување.Сите Mogami кабли се направени во Нагано - Јапонија користење на најдобрите материјали и технолошка експертиза на децении на R&D.XX серија нуди поголема сигурност, ја подобрува контактот интегритет и го намалува кабел вирус, доаѓа во Блек метал домување и карактеристики Злато позлатен контакти.

Особините

Купувачите избираат и