• Ново
ZUZU Бебе 5 КОМПЈУТЕРИ Bionic Topwater Мамка за Бас, Пастрмка, Сом и Перде.

ZUZU Бебе 5 КОМПЈУТЕРИ Bionic Topwater Мамка за Бас, Пастрмка, Сом и Перде.

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ И РЕАЛНИ : Реални пливање мами имаат иновативна технологија и се построги од традиционалните пластика; има издржливост и stretchability, па тоа може да го витка и планирам и на вода.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Риболов мами се дизајнирани со природни модели, и се составени од издржлив и мека гума материјали и укажа куки; Lifelike модели, креирање lifelike движења за да се привлечат saltwater и слатководни риби.РАЗЛИЧНИ БОИ : Постојат 5 парчиња Силиконски Вештачки мамки во овој пакет, 5 различни бои за да го изберете, што е доволно за да земе замена, убава мами да се привлечат повеќе риби.МИНИ ГОЛЕМИНА : риболов намамат е за 3.15 инчен/ 8 см во должина, а тежи околу 0.25 мл/ 7 g секоја; Тоа е исклучителна и компактен, лесен за носење, и е убаво риболов подарок за риболов ентузијасти.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Овие силиконски Вештачки Мамки се погодни за примена на слатководни и saltwater, убаво за сплав риболов, крак риболов, морето риболов и така натаму, да ви помогне да се фати различни видови на риба, како сом, пастрмка, бас.Оддел име : тинејџерски момчиња.Детали за производот : Име на Производ : Намамат Мека Bait Material : Silicone Color : сива, зелена, портокалова, црна, brown Size : 8 см/3.15 inch Weight : 7 g/0.25 oz Package содржина : 5 КОМПЈУТЕРИ мамка + 1 BUC мамка кутија.

Особините

Купувачите избираат и