• Ново
КИВИ RATA Жените Hourglass Longline Overbust Корсет Челик Boned Долго Торзо Половината Обука Bustier

КИВИ RATA Жените Hourglass Longline Overbust Корсет Челик Boned Долго Торзо Половината Обука Bustier

DEN 885.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моден корсет е широко се користат во свадба, божиќ партија, клубска, cosplay, фаза на изведба,интимни или непослушен прилики.Оваа steampunk готски корсет е дизајниран за да се создаде прекрасен hourglass слика за алтернативна облека за една ноќ.

Особините

Купувачите избираат и