• Ново
SunnyBay крупните Тело Топлина Обвива - Топла и Ладна Терапија Подлога Потоплите или Microwavable Греење Влошки - Горниот & Долниот дел на Грбот, Рамото & Загрева Вратот Заврши

SunnyBay крупните Тело Топлина Обвива - Топла и Ладна Терапија Подлога Потоплите или Microwavable Греење Влошки

DEN 1007.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бидејќи нашиот Сончев Bay Термички Подлога Обвива испорачува во согласност влажна топлина, можете да ја користите оваа греење подлога како рамо за греење подлога, период олеснување, или топлина подлога за болка во грбот.Нашите microwavable топлина перница е заштитен со дебели руно опфаќа обезбедување на изолација, додека за заштита на вашата кожа.ТОПЛИ и COLDPILLOW ГРЕЕЊЕ ПОДЛОГА : Затоа што нашите греење подлога е двојна намена и не бара електрична енергија, може да се реши било која повреда која бара топла или ладна терапија пакет удобно без грижи.

Особините

Купувачите избираат и

ZYLXH Турмалин Само-Греење Унисекс Топлина Терапија Подлога Рамо Заштитник Поддршка Тело Мускулна Болка Здравствена

За да се стимулира акупунктура поени, dredge на меридијаните, промовирање на метаболизмот на телото и ја ре

DEN 1509.60

3-во-1 Коленото Топлина Масажа Тајмер Подлога, Артритис, Болка Коленото голема Заграда, Загрева Коленото Поддршка,

ЛЕСЕН, УДОБЕН СО МЕКИ КАДИФЕНИ ТКАЕНИНИ : Направен од слаб и флексибилни, neoprene ткаенина која направи пом�

DEN 863.76