• Ново
Scully Mens Кожа Вест

Scully Mens Кожа Вест

DEN 1270.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа,Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Спајс до вашиот изглед малку со вест од Scully™.Голема & Високи големини се означени како LT, XT, и XLT големини во паѓачкото мени.Брзо копче-до пред.Два пред станот страна џебови.Еден внатрешни работи рамен џеб.Посочи дното фронт.Тело : 100% кожа.Обвивка : 100% полиестер.Професионални кожа чисти само.Увезени.Мерења : Должина : 22 Производ мерења беа направени со користење на големината д-р.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Спајс до вашиот изглед малку со вест од Scully™.Брзо копче-до пред.Два пред станот страна џебови.Еден внатрешни работи рамен џеб.Посочи дното фронт.Тело : 100% кожа.Обвивка : 100% полиестер.Професионални кожа чисти само.Мерења : Должина : 22 Производ мерења беа направени со користење на големината д-р.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Особините

Купувачите избираат и

Загреан Вест, Загрева во Вест Жените, Лесна Женска Загрева Вест водоотпорен Стојат Јака (Батерија, не се Вклучени)

(Батерија не е вклучен).Топлина се ослободува од загреана вест жените брзо го покрива целото тело со про�

DEN 1679.52