• Ново
HONBAY 20PCS 68mm Риболов Пена Spools Риболов Линија Spools Кружни Плочи Ликвидација

HONBAY 20PCS 68mm Риболов Пена Spools Риболов Линија Spools Кружни Плочи Ликвидација

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се вклучени : 20 PCS риболов пена spools.Направени од постоечкиот висока густина пена.Случајни бои.Дијаметар : 68mm ;Дебелина : 12mm.Издржлив и лесен за носење.Одлично за организирање на риболов линии,риболов апаратури & куки. 20 PCS поставите Случајни бои Дијаметар : 68mm Дебелина : 12mm Овие риболов пена spools се направени од високо квалитетна пена, кои се трајни и лесни да се носат Преносни и практично да twirl риболов линии Одлична за организирање на риболов линии,риболов апаратури & куки Што чекаш?Добиете овие и подготвена за големи се фаќа.

Особините

Купувачите избираат и