• Ново
Stelle Жените Capri Јога Панталони со Џебови од Суштинско значење Висока Waisted Legging за Тренингот

Stelle Жените Capri Јога Панталони со Џебови од Суштинско значење Висока Waisted Legging за Тренингот

DEN 362.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Одликувајќи се со стилски висок пораст одговара и стомак за контрола на дизајн.Пот-wicking, високо дише ткаенини, што е не-види преку и клеча доказ.Четири начин се водат панталони контури тело крива и обликот на вашето тело со голо сензација.Страна џеб за да ги зачувувате вашите essentials.Совршен шорцеви за различни тренингот, вежбите, спорт, фитнес дејност, и сл. * STELLE, се изговара како /ˈstɛlə/, е алтернативна правописот на Estelle (Стариот француски, латински).И името Stelle значи "ѕвезда". * Роден е во Калифорнија, покренати од страна на западниот брег култура, да бараме да се направи clothings дека се со добар квалитет, удобно, и работат својот пат во вашата секојдневна гардероба. * Ние се обрне внимание на секој детал и ќе слушате за повратни информации од корисниците за да се обезбеди квалитет, се вклопуваат, и удобност.

Особините

Купувачите избираат и