• Ново
Марс Wellness Metatarsal Компресија Лак За Поддршка На Ракав - Cushioned Гел Нога Ракави - Рамни Стапала, Plantar Fasciitis, Нога Болка, Пета Втори - Една Големина Одговара На Сите - 2 Пара

Марс Wellness Metatarsal Компресија Лак За Поддршка На Ракав - Cushioned Гел Нога Ракави - Рамни Стапала, Plantar

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

БОЛКА - На Марс Wellness компресија лак за поддршка на ракавите се одлични за рамни стапала, лак за поддршка, пета втори, и plantar fasciitis.НИЗОК ПРОФИЛ - На Марс Wellness колонист fasciitis гел за поддршка на ракавите се тенки доволно и низок профил, па да се носи во сите видови на обувки без тоа гломазна чувство.ЕДНА ГОЛЕМИНА - На Марс Wellness Гел Лак за поддршка на ракавите се дизајнирани со најлонска-spandex помеша ткаенина, па како да се приспособат на сите големини, мажите или жените.Нема потреба да ја најдете вашата големина.ВРХОВНИОТ УДОБНОСТ - Нашите лак за поддршка на ракавите се дизајнирани со пот абсорбента и кожата пријателски ткаенина.Ова ја апсорбира потта како и шок и притисок.Перат и еднократно.НЕ постои РИЗИК - Тука во Марс Wellness ние стоиме зад сите наши производи што ќе ви овозможи на клиентите да купите со доверба.На Марс Wellness колонист fasciitis гел за поддршка на ракавите се тенки доволно и низок профил, па да се носи во сите видови на обувки без тоа гломазна чувство.Нашите лак за поддршка на ракавите се дизајнирани со пот абсорбента и кожата пријателски ткаенина.Ова ја апсорбира потта како и шок и притисок.Перат и еднократно.Еластичен материјал со висока еластичност и одлични перформанси.Мека на допир, удобно, пот absorbant.

Особините

Купувачите избираат и