• Ново
Yealink SIP-T21 (НЕ-Рое), VoIP Телефон w/ 2 Линии, HD Voice, Напојување Вклучени (Уверение Обновена)

Yealink SIP-T21 (НЕ-Рое), VoIP Телефон w/ 2 Линии, HD Voice, Напојување Вклучени (Уверение Обновена)

DEN 1934.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

HD Voice : HD Кодек, HD говорник, HD мобилен телефон. 132 x 64-пиксели графички LCDHD Глас : HD Кодек.XML/LDAP далечински именик.Две-port 10/100 Ethernet Switch.HD handset XML/LDAP Именикот.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Особините

Купувачите избираат и