• Ново
Деца Девојки Суичери Crewneck Дуксери Долг Ракав Колаж Т Кошули Деца Pullover Блузи

Деца Девојки Суичери Crewneck Дуксери Долг Ракав Колаж Т Кошули Деца Pullover Блузи

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Рака Мие Само.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ребрести деколте и еластична манжетни за активни девојка спорт или се задржи топло во ладно време, дише памучна ткаенина задржи бебето чувство на удобност, симпатична срцето sequins не се лесно да се изгубат.ДЕВОЈКИТЕ ЦРТАН филм БЛУЗИ / СУИЧЕРИ : Реверзибилна sequins со уникатни прилагоди, магија форма беше во можност да се создаде од страна на флип преку, додавање на некои cuteness да се направи вашето бебе девојки повеќе атрактивни.OCCATIONS : Голема т кошули за деца секојдневно носење, училиште, родендени, специјални прилики.Умерена дебелина, костим за на Есен, Зима, Пролет.Совршен undershirts појавување со јакна, капут, џемпер, панталони, фармерки.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ - Одговара за 2 до 7 години дете девојки.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата, ако вашето бебе е очигледно над просечното, може да се сметаат за цел поголема големина од предложи.ОБЛЕКА за НЕГА : Рака Мие / Машина за Миење со Заштита на Торба.

Особините

Купувачите избираат и