• Ново
NOTUDE AC Компресор со Спојки за Непријателските 2008-2013 КО 11200C Климатизација Компресор

NOTUDE AC Компресор со Спојки за Непријателските 2008-2013 КО 11200C Климатизација Компресор

DEN 4103.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . ????[Компатибилност] За Непријателските 2008-2013. ????[Функција-OE Број] КО 11200 C.Тестови се докаже дека нашите производи ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации. ????[Корист] Добро ладење перформанси и ниска потрошувачка на енергија. ????[Инсталација Настава] Поправат компресор заврткиПоврзете компресор подигнатИнсталирате компресор висок/низок притисокИнсталира на хард дискот појасПоврзете на негативни жица на батеријата. ????[Белешка-Бидете] Сигурни за чистење на систем за ладење цевки на вашиот автомобил пред инсталирање на нашите AC Компресор за Полнење, инаку животот на делови од AC Компресор ќе биде во голема мера се намали.Fitment : за Непријателските 2008-2013 Package Вклучувајќи : 1 Pcs AC Компресор со Спојки и една година поправка период.

Особините

Купувачите избираат и