• Ново
ОПРЕМА за ПОМОШ Revivex Велур Заштитник и Ткаенина водоотпорен за Чевли и Чизми, 4 fl мл, Јасно

ОПРЕМА за ПОМОШ Revivex Велур Заштитник и Ткаенина водоотпорен за Чевли и Чизми, 4 fl мл, Јасно

DEN 1428.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштита на чевли и чизми од елементи и да ги задржи во потрага добар е како нов со овој велур и ткаенина водоотпорен.Намалување носат со користење на овој велур чевли заштитник и да го продолжи животот на nubuck; кожа, платно и GORE-TEX обувки.Се зголеми breathability од водоотпорен-дише чевли да ги задржи нозете чувство на ладно и суво; достапен во 4 fl мл шише.Подобрување на ефикасноста на разни обувки со природни и технички ткаенини за пешачење чизми, UGGS, и патики.Пакувањето може да варираат.Кога ќе треба да се водоотпорни чизми за планинарење и велур чевли, се користи како заштитник Revivex Велур и Ткаенина водоотпорен.Овој водоотпорен третман ќе безбедно да се заштити nubuck, велур и водоотпорен-дише обувки да ги задржи вашите чевли во потрага на добри и нозете чувство на суво.Спреј за формула е лесно да се примени и, исто така, го спречува вашиот омилен пешачење чевли и чизми од добивање валкани или обоени.Со Revivex Велур и Ткаенина водоотпорен вашиот клоци ќе биде вирусот на вода во ниту еден момент станот.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76