• Ново
Kastar Компактен Батерија Полнач Поставен за Nikon EN-EL12 и Nikon CoolPix S1000pj/ S620 / S630 /S710 /S610 / S610c/ S640 / S70 / Coolpix S8000/Coolpix S1100pj / Coolpix S8100 / S9100/ S6100/ P300 Камери

Kastar Компактен Батерија Полнач Поставен за Nikon EN-EL12 и Nikon CoolPix S1000pj/ S620 / S630 /S710 /S610

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа Kastar батерија полнач со количка за рамен pin за лесно складирање, пренослив апарат за полнење за движење.Полначот Влезен Напон : AC 100~240 V 50~60 Hz; Држачи за Излезен Напон : DC 4.2 V 0.6 A. Smart полнење LED индикатор : Зелено светло е за мирување; Црвено е за полнење.Брзо полнење со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето краток спој и електронски шок.Пакетот вклучува : 1 батерија полнач 1 адаптер за во автомобил и 1 Европските приклучокот.Компатибилен Со Nikon : Cool Pix S1000pj / S610 / S610c / S620 / S630 / S640 / S70 / S710 / S8000 / Coolpix S1100pj / Coolpix S8100 / S9100 / S6100 / P300.

Особините

Купувачите избираат и