• Ново
2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Мраз Трансферот со Безбедноста Дрвена Рачка за Кујна & Бар,8.5 Инчи

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Мраз Трансферот со Безбедноста Дрвена Рачка за Кујна & Бар,8.5 Инчи

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : не ' рѓосувачки челик+дрво Боја : како на сликата покажува Целокупната Должина : околу.Се справи со Должина : околу.Материјал : ice pick е направен од нерѓосувачки челик,многу тешко, носат-отпорни, ќе не ' рѓа,нема да се наведнуваат лесно кога се користи, остри врв,лесно се крши до парчиња или чипови парчиња од голем блок.Одлично за замрзнувач мраз, и мраз, кеси.На метал капа на крајот многу тесни и ги собереш за себе е дебел да се одржи до било кој блок од мраз.3" Карактеристики : ice pick е направен од нерѓосувачки челик, лесно се крши до парчиња или чипови парчиња од голем блок Трајни дрвена рачка обезбедува безбедна задржете за да се намали лизга Лесен и лесно да се носат,одлична за излети, кампување, барови, кујни, и restaurants Package се вклучени : 2 x мраз изберете Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ќе се добие целосна наплата.Дрво се справи со : Трајни дрвена рачка е удобно да се одржи,лесно да се сила, намалување на рака болка.3 инчен / 8.Не се лизга : На ракување дел е цврсто засилен и не ќе падне, безбедно.(најдобра услуга на клиентите на Мразот Трансферот.5" се Справи со Должина : околу.

Особините

Купувачите избираат и

Rddconkit 9 Мраз Зема Алуминиум Легура се Справи со Мраз Алатка Со Безбедноста Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети,

Висок Квалитет : со Користење на висококвалитетни дебела алуминиумска легура материјал, не е лесно да ' �

DEN 335.76