• Ново
Американскиот Стандард M9628330020A ADJ TAILPIECE (5.25#6.25 ГРУБО-ВО) Полиран Хром

Американскиот Стандард M9628330020A ADJ TAILPIECE (5.256.25 ГРУБО-ВО) Полиран Хром

DEN 7800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вистински Американски Стандард поправка дел.ADJ TAILPIECE (5.25-6.25" ГРУБО-ВО)".Проверете ги вашите поправка на дел информации за compatability.Се користи од страна на plumbers за поправка на Американската Стандардни производи.Големина : 5-1/4 да 6-1/4" | Боја : Полиран Хром.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76