• Ново
Aquascape Ултра Пумпи (800 GPH)

Aquascape Ултра Пумпи (800 GPH)

DEN 3647.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа комбинација на енергетски ефикасни маг-вози перформанси, проток, и леснотијата на одржување се направи оваа пумпа идеален избор за дискриминација езерцето сопственици.глава висина 9 ft и 25 ft.Овој комплет вклучува прилагодливи вентил и мулти-големина црево конекција што го прави прилагодливи на речиси секој црево или цевки големина.Оваа сите-во-едно Маг-Вози пумпа и адаптер за полнење вклучува мулти-големина црево конекција што го прави прилагодливи на речиси секој црево или цевки големина.75 инчен/1 инчен/1.25 инчен Празнење, 58 w, Макс.25 инчен Празнење, 58 w, Макс.Широк, рамен база и гумени нозе направи Ултра Пумпа за Вода стабилна и намалување на износот на вибрации за време на употреба.должина на кабелот.Комбинација на енергетски ефикасни маг-вози перформанси, проток, и леснотијата на одржување се направи оваа пумпа идеален избор за дискриминација езерцето сопственици.Aquascape Ултра Пумпа 800 GPH - 91007 Ултра Пумпи се комплетно решение за мали езерца, фонтани и вода карактеристики.глава висина 9 ft и 25 ft. 3 Година Ограничена Гаранција.Вклучени вентил, и мулти-црево фитинзи направи оваа пумпа лесно да го инсталирате во широк спектар на апликации.кабелот должина На риба-безбедно, масло бесплатни дизајн користи маг-вози технологија за изработка на овој пумпа исклучително енергетска ефикасност, заштеда на стотици долари во текот на традиционалните пумпи.

Особините

Купувачите избираат и