• Ново
KERUVOTA Деца Грав Торба Фрли Игра во Собата со Пукање Игра 42Pcs - 4 во 1 Cornhole Игра во Собата за Деца Години Момчиња и Девојчиња - Отворен и Затворен Активност Игри за Деца Б?

KERUVOTA Деца Грав Торба Фрли Игра во Собата со Пукање Игра 42Pcs - 4 во 1 Cornhole Игра во Собата за Деца Години

DEN 671.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

42 PCS Грав Торба Игра во Собата за Бескрајна Забава : Го фрли грав торба игри во собата вклучуваат 12 мека пена топката, 12 леплива топки, 10 грав торба (bluet се погодени од играта табла.Pls да ни кажете во кое било време, ако имате било какви прашања во врска со користењето на играта табла.Ние ќе се реши за вас во секое време.

Особините

Weight:
990g/2.2lb Suitable age

Купувачите избираат и