• Ново
H & S Авто Шут 5500 Заварчик Студ Комплет

H & S Авто Шут 5500 Заварчик Студ Комплет

DEN 1425.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара тип : Универзална.Пакет Тежина : 23.25 фунти.Пакет Димензии : 55.88 L x 16.51 H x 34.798 W (сантиметри).Произведено во Кина.Жило Комплет е преполн со квалитетни производи 5590 Студ Пиштол 1016 Делукс Слајд чекан 1004 Студ совет 1005 Мувла Занитвам Совет 1007 се Намали Совет 1040 Eliminator 1095 Мини Puller 1000 Blackhead Studs 1001 Flexpert Studs 1003 Мувла Заковки 2 Година Ограничена Сите спакувани во нашиот нов 5529 обичај моделирани лента со алатки.Ги преземе "Убод" надвор од Конкуренција со Нови Уни-Ловец.Голем mid-range комплет со најмоќните лесен пиштол на располагање.Делукс содржината на средината на опсегот цена.

Особините

Купувачите избираат и

Uolor 238 Компјутери Трим Отстранување Алатка за Полнење, Автомобилот Pry Алатка за Полнење Вратата Panel/Радио/Стерео/Терминал

1 вредни автомобилската алатка за полнење дека ги исполнува сите ваши средување на потребите.Uolor 238 комп�

DEN 335.76

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76