• Ново
Воздухот Fryer Грил Тавата за размена на Инстант Вител Плус Воздух Fryers, 9.65 ВО Надгради Плоштадот Појасни Плоча Фах Не-Стап Воздух Fryer Замена на Делови Додатоци Управув

Воздухот Fryer Грил Тавата за размена на Инстант Вител Плус Воздух Fryers, 9.65 ВО Надгради Плоштадот Појасни

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Топло Совети】 : 1, Тоа мора да биде инсталиран во воздух fryer кошница што со испакнати дел на раб.45 ВО појасни плоча е искористен.Овој воздух fryer скара е компатибилен со 7 QT - 8 QT воздух fryers на модел Gowise САД, моќ XL и Chefman.Тоа ги исполнува ФДУ стандарди, BPA-free. 【Исклучителен Дизајн】 : На појасни плоча има рачка, лесно да се извади од пржење кошница и да се мијат во машина за миење садови. 3, ве Молиме да не се фаќа со груба абразивни текстил или за метални топки во случај на оштетување на анти-стап слој.Се справи со дизајн, не-стап слој.Ви благодариме! -Ако има било каков проблем, ве Молиме ни e-mail и ние секогаш сме подготвени да се реши ова прашање за вас.

Особините

Купувачите избираат и

Uolor 238 Компјутери Трим Отстранување Алатка за Полнење, Автомобилот Pry Алатка за Полнење Вратата Panel/Радио/Стерео/Терминал

1 вредни автомобилската алатка за полнење дека ги исполнува сите ваши средување на потребите.Uolor 238 комп�

DEN 335.76

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76