• Ново
Случај Покрие Замена за Удира Студио Пупки 2021 Нова Безжична Earbuds, Црна Заштитна Силиконска Кожа Ракав - LEFXMOPHY

Случај Покрие Замена за Удира Студио Пупки 2021 Нова Безжична Earbuds, Црна Заштитна Силиконска Кожа Ракав -

DEN 2277.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Случај компатибилен со Победи Студио Пупки 2021 Нови Во уво Earbuds.Шарени кожата да се облекуваат за на вашиот уред - Лесно да се најде.Прецизно сечење - Лесна инсталација.Мека и лесна гума заштитник заштитете го вашиот earbuds од на лизгање, напукнување, гребење, бришење прашина бришење прашина и перат - Дава максимална заштита.Уникатен дизајн, издржливи во употреба.Боја : Црна.

Особините

Купувачите избираат и