• Ново
ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB Феникс Фан Издание DVI-D HDMI ДП 1.4 Игри Графичка Картичка (PH-GTX1050TI-4G) Графички Картички

ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB Феникс Фан Издание DVI-D HDMI ДП 1.4 Игри Графичка Картичка (PH-GTX1050TI-4G) Графички

DEN 8295.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови nvidia pascal архитектура испорачува подобрени перформанси и моќ ефикасност.Класични и модерни игри во 1080p @ 60 fps.Брзо, непречено, енергетско ефикасни игри искуства; Memory clock : 7008 mhz.Plug and play дизајн не бара pcie моќност конектори за лесно графика надградба.Резолуција : Дигитални Максимална Резолуција : 7680x4320. Феникс двојно топката имајќи ладење вентилатор обезбедува супериорни струење со 2x подолг животен век; Cuda основни : 768.Авто екстремни технологија обезбедува врвен квалитет и сигурност со воздушната одделение супер легура моќ ii компоненти да трчаат побрзо и трае подолго од референца.Графичкиот процесор tweak II прави мониторинг на перформансите и стриминг полесно од било кога, наоѓајќи се игра бустер и xsplit gamecaster, сите преку интуитивен интерфејс.Големина : geforce GTX 1050 TI | Стил : ФЕНИКС GTX 1050 Ti 4 GB (Еден фан) ASUS Cerberus Ge Force GTX 1050 Ти е висока-перформанси графичка картичка тоа е конструиран со зголемена сигурност и игра претставата за нон-стоп акција игри.Ние тест картичка до максимум со најновите игри и врши голема сигурност испитувања и тешките-оптоварување бенчмаркинг за 15 X подолго од индустриски стандарди.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76