• Ново
Satisfyer Заоблен 1+ Воздух-Пулсот Стимулирање на Клиторисот Вибратор со Стан Контрола - Клиторичен Цицање Притисок-Бран Технологија и Вибрациите, Компатибилен со Satisfyer

Satisfyer Заоблен 1+ Воздух-Пулсот Стимулирање на Клиторисот Вибратор со Стан Контрола - Клиторичен Цицање Притисок-Бран

DEN 930.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

И пулсирачки притисок бранови и моќни вибрации може да се контролира одделно - со слободни Satisfyer Поврзете Стан.БЕСПЛАТЕН СТАН КОНТРОЛА - Со Слободни Satisfyer Поврзете Апликација, која е достапна за i OS и Андроид, завртете го вашиот телефон во интуитивен далечински управувач за вашиот Заоблен 1+.

Особините

Купувачите избираат и