• Ново
Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија Beautysalon Фризер

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

DEN 1300.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се користи со било сегашни дома décor при додавање на елеганција на кое било место.Кујна количка : вкупната големина (57*45*86cm), два избори, стил само три-слој партиција, Б стил со фиоки.Во дневната соба, на shelving единица може да убаво се прикаже книги, списанија, одборот игри, итн.Робустна конструкција и високо оптоварување на капацитет на носивост.На shelving единица се сместува во кујната и можат да се сместат сè, од конзервирана храна и рефус прехранбени да садови и тави, вертикална blenders, чинии и садови.Максимално оптоварување 150 KG.Материјал : алуминиум (висока температура отпор, добра цврстина, големи носивоста), ABS пластика casters, калено стакло.Покрај тоа, Б стил има фиоки за подобро да се зголеми просторот за складирање.Издржливи доволно - материјал за шетач е алуминиум и може да се користи за долги периоди на време.Лесно да се постави - ние нудиме простор за заштеда на рамен пакување на производи кои се идеални за употреба во кујната, магацини, гаражи, простории, медицински, старечки домови и ресторани.Производ спецификација Димензии (широчина x длабочина x височина) : 57*45*86cm Нето тежина : 17kg носивоста : 150kg Достапна насекаде Три-слој калено стакло е погодно за чување на било какви предмети, и има силна товарот капацитет.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76