• Ново
ChenCheng Носталгични Стил Ретро Водовод Железо Цврсто Дрво Полица Лофт Полица На Ѕидот Виси Рек Ѕид Складирање Одбор Дневна Соба Ѕид Декорација Материјали Кои Живеат

ChenCheng Носталгични Стил Ретро Водовод Железо Цврсто Дрво Полица Лофт Полица На Ѕидот Виси Рек Ѕид Складирање

DEN 1159.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 cm - 2 cm грешка може да се случи поради различни прирачник за мерење methods2. Испорака датум : 15-30 работни дена.Сликата е малку поинаква од реалниот објект.Цврсто дрво laminates се многу густа, не кожата, без густина одбор, здравје и заштита на животната средина, природна текстура е едноставна и великодушни.●Овој производ содржи само полиците и не вклучува украси на полиците.●Не ставајте решетката директно до клима уред или за греење за да се спречи тоа од се деформирани со топлина и влага.●Време на испорака од околу 10-20 работни дена.●Поради светлина и различни монитори, боите на сликите може да биде deviated. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да се обиде да го реши проблемот за вас.●Како овој производ е рачно да се измери, не е грешка на 1-2 cm во големина, така што ве молиме да се разбере.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме голем број на производи за вас да се купи●Применливи прилики : домот, ресторан, бар, кафеана, канцеларија●Одржување методи : место на станот, избегне чести нестабилност и направи лабава структура, обидете се да се избегне директна сончева светлина.Идеален подароци и гаранции - овие здрав полици мора да бидат идеални за прикажување на колекционерски предмети, фотографии, книги, уметнички дела, итн.Карактеристики : Јасни линии, капацитет на носивост, не се плаши од инсекти. На боја на компјутерски монитор може да биде малку различен од вистинскиот производ во боја.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80