• Ново
6Pcs Металик Сјајот Усна Сјај Течен Кармин Поставите Шминка за Полнење, 6 Бои Дијамант Трепет Shinning Светкавиот Пенливи Розова Црвен Кармин Водоотпорен Долготрајни Ли?

6Pcs Металик Сјајот Усна Сјај Течен Кармин Поставите Шминка за Полнење, 6 Бои Дијамант Трепет Shinning Светкавиот

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤【Совршен Пакет】:дека е подготвен за како Роденденски подарок за пријатели или семејства.Совршен за различни прилики, како што се датира, забава, свадба, бар, топка, кампување, канцеларија, училиште, или дневни makeups. ❤【6 Pcs Сјајот Трепет Усна Сјај Поставите 】:сјајна Lipgloss сет со 6 различни бои, ви обезбеди светол исто така лесно да се отстрани, брза и чиста,никогаш не се грижите за пигментацијата.Долго-траен, водоотпорен, Крем. ❤【Бренд evpct】:Бренд evpct е комбинација на луксуз и достапност како ниеден друг убавина бренд може.Нашата мисија е да ги поттикне да се погледне, се чувствувам, и се твоите најдобри, без да се жртвува фискална одговорност. ❤【Забелешка】На слика прикажана е застапеноста на објектот,ќе добиете од достапните многу.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме проверете ги боја број на врвот на маска или на дното на надворешниот боја кутија, било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.

Особините

Купувачите избираат и