• Ново
Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер & Опашка Крило одговара за C292 GLE-Класа GLE43 GLE63 GLE300D GLE350 GLE400 GLE450 GLE500 GLE550 AMG-Браник Спорт Купе 2015-2018

Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер & Опашка Крило одговара за C292 GLE-Класа GLE43 GLE63 GLE300D GLE350

DEN 12533.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

⛧ Високо-квалитетни материјали : Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц, Ние сакаме да ви помогне да го промените изгледот на вашето возило.Оваа задното крило е инсталиран со 3 M селотејп, која е вклучена во пакетот. ⛧ Инсталација : Лесна инсталација.Ние сакаме да ви помогне да го промените изгледот на вашето возило!Мојата продавница има повеќе производи за вас да choose Compatible со : За Мерцедес-Бенц C292 GLE-Класа Спорт Купе GLE43 GLE63 GLE300 D GLE350 GLE350 D GLE400 GLE450 GLE500 GLE550 AMG-браник 4-врата 2015-2018✯ Материјал : 3k Twill Ткаат Вистински Карбонски Влакна материјал✯ Статус : 100% сосема нов✯ Големина : 62.⛧ Компатибилен со : : за Мерцедес-Бенц C292 GLE-Класа Спорт Купе GLE43 GLE63 GLE300 D GLE350 GLE350 D GLE400 GLE450 GLE500 GLE550 AMG-браник 4-врата до 2015 2016 2017 2018. ⛧ Високи Перформанси Функционална : задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, да се направи возачот се чувствува поудобно.81 инчи✯ Боја : како што е прикажано (карбонски влакна)✯ Пакет : Поли пена кутија✯ Инсталација локација : дополнителна инсталација на rear Packing детали : 1 компјутер Покривот Спојлер+ 1 компјутер Опашка Крило❤ Совет : А.Ние ќе одговори на вашата е-пошта, како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања во врска со производи и услуги, ве молиме ни e-mail.

Особините

Купувачите избираат и