• Ново
Acratech Крајната Ballhead со Брзо Ослободување, Ниво и Аретир Pin, Поддржува 25 кг.

Acratech Крајната Ballhead со Брзо Ослободување, Ниво и Аретир Pin, Поддржува 25 кг.

DEN 8446.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Тежи помалку од 1 lb (.45kg) со брзо ослободување менгеме.Лесно да се држи над 25 lbs (11.4 kg) во секој агол.Целосна движења овозможи на било кое камера позиција.Прецизност В. Н. В. машински.Со лево/десно страна контроли.На Acratech Крајната Ballhead е резултат на иновативни ефикасен дизајн, создадени за комбинирање на ниска маса со неверојатна запирање на моќ.Располагање со или без некоја инсталирана Arca-тип брзо ослободување менгеме, тоа е идеална главата за оние кои не бараат прогресивна тензија контрола на потешки Arca-Швајцарски Б1.Иновативниот дизајн на Acratech дава фотограф целосен пристап до 25% на планот во било кое време и тоа е целосно способни за обезбедување на поддршка во било која насока толку долго како tripod нозе не се совладани.

Особините

Купувачите избираат и