• Ново
AWSAD Јаже Нето Балкон Заштитна Пребивање Трајни Носат-Отпорни, Декоративни Нето Мека Деца Безбедност Пребивање Боја : 5cm мрежа, Големина : 6x8m(19.7x26.2ft)

AWSAD Јаже Нето Балкон Заштитна Пребивање Трајни Носат-Отпорни, Декоративни Нето Мека Деца Безбедност Пребивање

DEN 307.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Нашата заштитна нето-е направен од високо-квалитет најлон, и нето се солза-отпорни.Тоа може да се користи за прозорци, балкони, скали и надворешен ѕид огради.КАРАКТЕРИСТИКИ : мек материјал, светлина мрежа, мулти-слој искриват и weft, прецизни рутирање, парична казна изработка; висока температура заштита од сонце, јасни линии, не се лизга и трајни, анти-носат.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : може да се избрише со сапун и крпа директно, кога не ви треба, можете да превиткајте го за лесни за складирање.ЦЕЛ : безбедноста нето може да се користи на отворено и во затворен простор, погоден за заштита на скалите, балкони, кревет кревети и огради за да се спречи деца или домашни миленици од паѓање од височина.БЕЗБЕДНОСТ : ве Молиме проверувајте дали постојат какви било безбедносни опасности предизвикани од разни надворешни фактори или човечки фактори, со цел да се заштити безбедноста на децата во време.

Особините

Купувачите избираат и