• Ново
BEYOUROWN KF94 Маска 10/20/30/50 Пакет Бела Расположливиот KF94 Лице Маски 4 Ply Дише за Возрасни Жени Мажи Девојки

BEYOUROWN KF94 Маска 10/20/30/50 Пакет Бела Расположливиот KF94 Лице Маски 4 Ply Дише за Возрасни Жени Мажи

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 Слоеви:Beyourown : бела KF94 маска е составен од 4 слоеви на материјал : 1 слој е бела кожа-friendly не-плетени ткаенини, на 2th слој е meltblown ткаенина, на 3th слој е, исто така, meltblown ткаенина, на 4 слој е црна задебелена не-плетени ткаенини, иако релативно слаби, но заштитата функција останува,најважно е што слаб ви овозможува да дише слободно。.Високо Еластична Earbands:Beyourown : Високо еластична уво ремени ви овозможи да се носат за долго време нема да се чувствувате тешко на ушите, ви даваат удобно маска за слободни дишење.Прилагодливи Носот Мост:Beyourown : На KF94 маска е вграден во прилагодливи носот мост, па може да се прилагоди за да најсоодветен позиција да се даде максимална безбедност за заштита,Риба во облик на стил на дизајн за различни големини на лицето може слободно да се прилагоди за повеќето удобно.Заштитен Ефект:Beyourown : најважното за заштита на материјалот од маската е на средината на meltblown крпа, нашата маска има двоен слој на meltblown крпа, иако потенки, но за заштита ефект не е помалку, и може да дише слободно за долго време.Безгрижно По-Продажбата на Услугата:Beyourown; Ако имате било какви прашања можете да контактирате со нас, што ќе биде прв пат за вас да се справи со, за да се осигура дека ќе ви даде најдобар задоволство резултати.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80