• Ново
YFQHDD 10L Креативност Симпатична Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Автоматско корпата за Ѓубре со Капак Мала Бања Ѓубре Може да Touchless Ѓубре Може да корпата за Ѓубре

YFQHDD 10L Креативност Симпатична Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Автоматско корпата за Ѓубре со Капак

DEN 20817.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.Спални Бања Дневна Соба.Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Моќен кујна корпата за ѓубре. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Пакетот вклучува : 1*ѓубре can The ѓубре може да е навистина елегантна и убава.Smart индукција, отворен со бран на рака, 0.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн. Големината е мерени рачно.Ова е зборува корпата за ѓубре, секој пат кога капакот е отворен, ќе има различни гласовен потсетник, на глас функција може да се вклучува и исклучува слободно, smart home, smart живот.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.3 секунди да предизвикаат отворање на капакот, 7~8 секунди на бас одложување да се затвори, спречување на раце од тоа да биде фатен.Удар отворете го капакот, удар кој било дел од барел тело со ногата, капакот автоматски ќе се отвори, и потоа автоматски да го затворите капакот на 7~8 секунди; контакт, нормално отворен, допрете го ОТВОРИ/ЗАТВОРИ да ги задржи капакот отвори/затвори автоматски.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76