• Ново
TSLA Термички Зима Balaclava Лицето Маска, UV Заштита Руно Наредени Ски Маска, Лесни Windproof Вратот Gaiter

TSLA Термички Зима Balaclava Лицето Маска, UV Заштита Руно Наредени Ски Маска, Лесни Windproof Вратот Gaiter

DEN 2044.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина за Миење со ниска температура или Рака Мие Препорачуваме.TSLA Зима Balaclava Серија Прилагодени за сите временски услови и сите годишни времиња. [Size] Winterproof Balaclava (ONE SIZE) / Топлинска Руно Balaclava (Големина М&L) / Термички Balaclava (Големина М&L). [Материјал] Микс од Полиестер и други ткаенина е за влага-wicking и брзо-сува функција. [4-Начин се Водат] 4-начин водат ткаенина поддржува активни движења и овозможува удобно се вклопуваат. [Карактеристики] Лицето се покрива со маската овозможува супериорен студ и ветер отпор и чувари против штетните УВ зраци. [Мулти-Функционални] Тоа може да се носат како лице штит, вратот gaiter, черепот лице маска, глава заврши, beanie, шлем лагер, итн.Погоден е за трчање, велосипедизам, лов, маратони, фудбал, одбојка, тенис, пешачење, џогирање, и разни други активности и спортови.

Особините

Купувачите избираат и