• Ново
Rockler 4-Компјутер. 8мм Dovetail Рутер Малку Надградба на Комплет

Rockler 4-Компјутер. 8мм Dovetail Рутер Малку Надградба на Комплет

DEN 1391.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие 8мм месо тело dovetail рутер битови се 25% поголем од 1/4" битови.Вклучува 1/2" x 14 степен и 8 степен dovetail битови.Исто така, вклучува 5/16" директно малку, и 1/2" да 8мм collet адаптер.Одговара на сите постоечки Rockler dovetail jigs. 4-Компјутер.комплет.Овие 8мм месо тело dovetail рутер битови се 25% поголем од 1/4" битови и намалување на дијалог.Вклучува 1/2" x 14 степен и 8 степен dovetail битови, 5/16" директно малку, и 1/2" да 8мм collet адаптер.Одговара на сите постоечки Rockler dovetail jigs.

Особините

Купувачите избираат и