• Ново
На Hillman Група На Hillman Група 4016 10-24 x 3/4 во. Нерѓосувачки Челик Овална Глава Филипс Машина Завртка (25-Pack)

На Hillman Група На Hillman Група 4016 10-24 x 3/4 во. Нерѓосувачки Челик Овална Глава Филипс Машина Завртка

DEN 222.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина завртки се целосно навој заедно вратило.Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од над-стега за заштита на завртката и зацврстени материјал.Користите за било каква внатрешна/надворешна проекти.Нерѓосувачки челици се користат за нивната отпорност на корозија, висока температура сила, скалирање отпор и ниска температура цврстина.Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и