• Ново
Ананас Банана Фламинго Јога Мат Кеса, Голема Големина Јога Носи Торба Џеб Одговара На Повеќето Големина Душеци

Ананас Банана Фламинго Јога Мат Кеса, Голема Големина Јога Носи Торба Џеб Одговара На Повеќето Големина Душеци

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден Џебови Дизајн : Еден Голем Страна Џеб За Шише За Вода, Крпа И Очила За Сонце.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Само Слајд На Вашето Рамо И Оди На!Димензии Се 35"X13.Јога Торба Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер, Ова Рамо Салата Tote Торба Ќе Ја Придружува Вас За Многу Вежбање Во Вашата Блиска Иднина.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена,За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.Затоа, Тие Се И Одличен Подарок За Сите Јога Или Живот Љубовници.

Особините

Купувачите избираат и

КООРДИНАТОР Задебелена Платно Спортски Јога Торба Преносни и Удобен Јога Мат Складирање Торба Салата Торба Спорт

Користиме високо квалитетни полиестерпамук платно ткаенина, носатотпорни, и отпорно на гребење, не е ле

DEN 772.80