• Ново
Објектот Постојаноста Кутија Montessori Монета Кутија со Фах Топката Дрвени Младата Развој Drop Топка Рано Учење Играчка

Објектот Постојаноста Кутија Montessori Монета Кутија со Фах Топката Дрвени Младата Развој Drop Топка Рано Учење

DEN 595.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Големина : Поле : 12x25x9 cm/4.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Карактеристики : Објект Постојаноста Кутија -Боја : Како што е прикажано.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот постојаноста е разбирањето дека објекти продолжи да постои дури и кога тие не може да се смета.Печати на враќање превозот етикета.Објектот Постојаноста Кутија може да се задржи бебиња забавуваат и, исто така, ги охрабруваат да почне да експериментира со други топки.Објектот Постојаноста Кутија стимулира детската љубопитност што го прави возбудливо да се научат.Цел : Капка Дрвени Топката Играчки ги поттикнува децата љубопитност уште од детството, и испраќа сигнали до мозокот дека целта е постигната.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Алатка настава : Рано Учење Играчка не само што може да помогне во развојот на рака-око координација, но исто така да испратите падини на мозокот да се направи објекти слајд.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Родител-дете интеракција : Топката Капка Кутија може да се зголеми родител-дете интеракција моменти, и децата и родителите можат да играат заедно.Материјал : Бебе Постојаноста Кутија е направен од дрво и обложени со детето безбедно боја, убави, трајни, мазни рабови, безбедни за бебиња и мали деца.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80

Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба, 3-Слој столче Нето Автомобил Мрежа Организатор Куче Багажникот

Вашата чанта падна центарот потпирач за време на возењето.[Подобри Возење Безбедност] Покрај складирањ�

DEN 311.76