• Ново
Tripod со Хидраулични Топката Главата, MUFP Tripod Прилагодлива Висина Течност Влечете Хидраулични Главата Tripod Видео Снимање Tripod Карбонски Влакна

Tripod со Хидраулични Топката Главата, MUFP Tripod Прилагодлива Висина Течност Влечете Хидраулични Главата Tripod

DEN 8639.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

7 in Ball Главата Брза Монтажа Плоча Интерфејс : 1/4in Завртка Пакет Листа : 1 x Карбонски Влакна Tripod 1 x Справи со 2 x Хексадецимален Клучеви 1 x Кружни Клуч 1 x Прирачник 1 x Складирање Торба. ✅ 【ВКЛУЧЕН ПОМЕЃУ ДВОЈНА НАМЕНА】 : Tripod може да биде брзо се префрли помеѓу двојна намена, кога tripod исто така, може да се расклопуваат, како monopod.Во споредба со алуминиумска легура, на tripod тежи помалку и има максимална поаѓајќи од тежината на 10 KG/352.Tripod донесува брзи detaching дизајн, едно‑копче за прилагодување на Агол, брз и лесен, противтежа кука дизајн, со додавање на тежок товар, може да се подобри стабилноста на tripod, фотографија повеќе мир на умот. ✅ 【TRIPOD ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】 : На tripod оска висина може да се прилагоди, не може да биде превртен, погоден за сите видови на снимањето висина.

Особините

Купувачите избираат и