• Ново
Extrema Ratio EX1000138 Т Жилет Црна Нож

Extrema Ratio EX1000138 Т Жилет Црна Нож

DEN 5685.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Mc Innis Group, Inc.е овластен Extrema Ratio дилер.Сечилото Материјал : N690 CO Нерѓосувачки.Произведено во Италија.Т Жилет Црно - 6 1/2" затворена linerlock. 3 3/4" црна заврши Bohler N690 челик сечилото.Црни алуминиумски рачки.Lanyard дупка.

Особините

Купувачите избираат и