• Ново
YOULIK Гуми Inflator Воздушниот Компресор - DC 12V Преносни Автомобил Пумпа со Притисок Колосек, Долг Кабелот за Напојување, Автоматско Исклучување, Погоден за Автомобил Вел

YOULIK Гуми Inflator Воздушниот Компресор - DC 12V Преносни Автомобил Пумпа со Притисок Колосек, Долг Кабелот

DEN 935.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【МОЌЕН И РАЗНОВРСНА】:Нашиот автомобил воздушниот компресор е опремен со 11. 【ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА】:Нашите дигитални пумпа само треба да работат 4 едноставни копчиња, кои не само што може да се следи гуми притисок, но, исто така, претходно притисок вредноста што сакате.6 M) долг кабел, што е доволно за да можете лесно да достигне 4 предните и задните гуми, и може да се надува стандард средни автомобил гуми во 3-5 минути , Па можете да смело да ја додадете нашата стилски inflator на вашиот автомобил, ЏИП, мотор или велосипед. 【ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ И LED СВЕТЛАТА】:Висока прецизност екранот и светла LED светла се од суштинско значење не само во текот на денот, но, исто така, во текот на ноќта.Па вие не мора да се грижите за над-инфлацијата или ниски гуми притисок.【ЕЛАБОРАТ ДИЗАЈН】:Нашите гуми inflator не само што има модерен изглед патент, но, исто така, користи трајни ABS пластика за да ја издржат непредвидени штета, и може да се носи со вас да се подготви за било итен случај.Во исто време, 4 притисок единици може да се прилагоди : PSI, БАР, KPA или KG/CM2.7 стапки (3.Кога претходно притисок е достигнато, електрични воздушна пумпа автоматски ќе се затвори. 【100% ГАРАНЦИЈА УСЛУГА】:Со 3 мулти-функција интерфејси и 1 осигурач, ова е најдобра алатка за безбедно патување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80