• Ново
ZLDGYG Ѕид Закачалка Кука Модерен Стил Нордиските Тремот Кука Ѕид Виси Грб Рек Облека Вратата Кука

ZLDGYG Ѕид Закачалка Кука Модерен Стил Нордиските Тремот Кука Ѕид Виси Грб Рек Облека Вратата Кука

DEN 7950.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

На елегантни кука дизајн не му наштети на накит, која не само што не е убава, но, исто така, практични.Кука дизајн, не само што може да се закачи за чување на додатоци, но, исто така, може да бидат обесени со мали предмети, како што се копчиња. Само продаде главни производи, а не на други производи.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Спецификација : Име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид декорација hook Craft : handmade Material : ковано железо material Weight : 0.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Додавање на светлина декорација на домот живот, нека животот стил стане модерен, светлина, и елегантен.На метал позлата процес и три-димензионални опис на детали за подобрување на чувство на просторна хиерархија. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Печење боја процес боја, таписерии и убава, долгорочна употреба не избледуваат, анти-корозија.На елегантни кука дизајн не му наштети на накит, која не само што не е убава, но, исто така, практични.9 kg Size : како што е прикажано below Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.

Особините

Product Name:
Handmade wrought iron wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
wrought iron material
Weight:
0.9kg
Size:
as shown below
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Купувачите избираат и

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00

XJJZS Европски Стил Ретро Леано Железо Ковано Железо Кука Грб Кука Декоративни Кука Градина Ѕид Декорација Големи

Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со предdrilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени �

DEN 5116.56

Ѕидот Монтирани Шапка Рек Едноставна Нордиските Баку Серија Ноќни Табела Бел Даб Европската Цврсто Дрво Складирање

Ѕидот монтирани да ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор низ вашиот дом ќе го напра�

DEN 17541.84

Грб Рек Кука Ѕид Грб Рек Модерна рачно изработени Креативни Метална Кука Рек Спалната соба Дневна Соба и Ходникот

Лесен и брз за инсталација метод, лесно може да се инсталира од страна на една личност, нашиот ѕидмонтир�

DEN 403.20

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 372.72