• Ново
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Fujifilm FinePix X100 (Меур Ниво)

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Fujifilm FinePix X100 (Меур Ниво)

DEN 1039.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Особините

Купувачите избираат и