• Ново
Siebzeh Јапонски Kendo Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Јапонски Kendo Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.

Особините

Купувачите избираат и

Посветла Цвет Пеперутка Позадина Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

DEN 1079.76

Една Мечка Јога Мат Убава Американски Индијански Племенски Етнички Мотиви Геометриски Фитнес Мат Еко-Пријателски

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 839.76