• Ново
Acumedia 7405-10kg Селективен Strep Агар, Модифицирани бр. 2 со рок на траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк, 16 Должина, Стакло

Acumedia 7405-10kg Селективен Strep Агар, Модифицирани бр. 2 со рок на траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк,

DEN 1010.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина (kg) : 10. Овој производ е произведен во сад.Acumedia.Големина (kg) : 10. 10kg.Овој производ бренд име е Acumedia.Овој производ е произведен во овој производ е направен од високо квалитетни материјали.

Особините

Купувачите избираат и