• Ново
MAXXIS Креатура DHR II Широк Трага 3C/EXO+/TR 27.5 во Гуми MaxxTerra, 3C/EXO+/TR, 27.5x2.6

MAXXIS Креатура DHR II Широк Трага 3C/EXO+/TR 27.5 во Гуми MaxxTerra, 3C/EXO+/TR, 27.5x2.6

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bumped надвор на обемниот 2.Тип : цевки-подготвени clincher.Тоа е beefed со EXO sidewall заштита, така да не мора да се грижите за тоа дува надвор предвреме или неподлегнување да sidewall солзи и цепнатинки кога сте се возеше низ остри карпи и шут на патеката.

Особините

Купувачите избираат и