• Ново
zhangbinjoo Јајце Инкубатор 96 Јајца Инкубатор Мали апарати за Домаќинство Автоматско Интелигентни Кокошка, Патка, Goose, Гулаб, Опашот на Инкубаторот, Папагал, Јајце Инкуб?

zhangbinjoo Јајце Инкубатор 96 Јајца Инкубатор Мали апарати за Домаќинство Автоматско Интелигентни Кокошка,

DEN 540.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно воздух дуктус структура топол воздух внатрешен промет : внатрешниот воздух поминува низ греење линија на домаќинот да се формира топол воздух, и удари надвор од дното на машината, заедно воздухот водич плоча низ воздухот дуктус.Прилагодливи јајце фах : Надградба на прилагодливи јајце послужавник.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80