• Ново
Том Брејди 2015 Topps Хром Фудбал Картичка #50 одредено ниво на PSA 10 ДИЈАМАНТ НАНЕ

Том Брејди 2015 Topps Хром Фудбал Картичка 50 одредено ниво на PSA 10 ДИЈАМАНТ НАНЕ

DEN 1620.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предмет на автентикација и Оценување на Спортски Картичка.Спортски картички станаа многу популарни во изборот индустрија.Еден од најдобрите подароци.Оценети од страна на еден од најдобрите светски оценување компании.Предмет на автентикација и оценување на спортски картичка од страна на еден од најдобрите светски трговски картичка оценување компании.Секогаш голем плус за вашата колекција.Треба подарок?Оценување на спортски картички се еден од најдобрите колекционерски предмети може да се даде.Спортската картичка пазар е една од најжешките колекционерски предмети на изминатите неколку години.Високо колекционерски и совршен подароци.

Особините

Купувачите избираат и